EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

شهردار منطقه 20 در سال 1400 بیش از 90 پروژه توسعه محلی اجرایی می شود
اخبار ویژه 1400/1/18 print

image
شهردار منطقه 20 در آغازین روزهای سال جدید به همراه معاونان اجرایی از مراحل تکمیل پروژه های شاخص و توسعه محلی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ به منظور بررسی روند اجرایی پروژه های شاخص و توسعه محلی فرهاد افشار شهردار منطقه به همراه معاونان اجرایی از پروژه های پیاده راه بی بی شهربانو، میدان گاه جدید ضلع شرق حرم حضرت عبدالعظیم(ع)، بوستان دوستدار کودک و چند پروژه توسعه محلی بازدید کردند.
افشار با اشاره به اجرای عملیات احداث مسیر دسترسی ویژه به بقعه بی بی شهربانو گفت: به منظور تسهیل دسترسی و تردد شهروندان به بقعه بی بی شهربانو به عنوان یکی از بناهای تاریخی و گردشگری مهم شهرری و استان تهران، عملیات عمرانی این مسیر به طول 650 متر با اجرای زیرسازی و آسفالت و عملیات پیاده روسازی به مساحت 3 هزار و 300مترمربع در حال احداث است.
او اجرای طرح آبنما در پیاده راه ضلع شرق حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، مراحل تکمیل بوستان دوستدار کودک در انتهای بلوار اصلی سیزده آبان در زمینی به وسعت 3 و نیم هکتار و احداث باغ راه در انتهای شهرک معراج در محله سیزده آبان را از دیگر پروژه های مورد بازدید عنوان کرد.
شهردار منطقه با بیان اینکه رویکرد مدیریت شهری در اجرای پروژه‌های توسعه محلی رفع نیاز‌های واقعی و ضروری شهروندان است، معبرسازی، بهسازی معابر، مناسب سازی پیاده روها، پاتوق محله، بازپیرائی و تجهیز بوستان ها، نصب کفپوش و خرید وسایل بازی کودکان در بوستان ها، مرمت سرویس های بهداشتی، آرام سازی ترافیکی، رنگ آمیزی و نقاشی دیواری را از جمله پروژه های توسعه محلی این منطقه عنوان کرد .
افشار افزود: بر اساس برنامه توسعه ۵ ساله سوم مدیریت شهری مبنی بر اجرای پروژه‌های مینیاتوری و افزایش رضایتمندی شهروندان، پروژه‌های پیشنهادی توسعه محلی اجرایی در سال ۱۴۰۰ و بودجه مورد نیاز، با توجه به نیازسنجی محلات و همچنین مطالبات شهروندان در حوزه‌های مختلف بررسی شده است.
او با بیان اینکه پروژه‌های تعریف شده بیشتر مبتنی بر بهسازی فضاهای عمومی محله، احداث و تقویت کاربری‌های خدمات محله‌ای در بیش از 90 عنوان طراحی و پیش بینی شده است، اظهار داشت: این پروژه‌ها در لایحه بودجه شهرداری تهران تصویب شده است و به زودی وارد فاز اجرایی می شوند.
افشار اظهار داشت: در سال 1399، 76پروژه توسعه محلی در این منطقه اجرایی شد که از این تعداد 51 پروژه به اتمام رسید و تکمیل مابقی آنها با جدیت در دستور کار قرار دارد.ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.