EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

شهردار منطقه 20 : بسیج یک فرهنگ و تفکر است
اخبار ویژه 1398/9/6 print

image

 شهردار منطقه 20 در نشست با فرماندهان و اعضای بسیج این منطقه گفت: بسیج شجره طیبه است که ثمراتش همانند عطر و بهار در آینده دیده می شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار شهردار منطقه 20 ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج یک تشکل مردمی است و تمامی اقشار جامعه باید این حس را داشته باشند که سهام دار  جامعه هستند و در حفظ این سرمایه کوشا باشند.

افشار افزود: انقلاب اسلامی با تدبیر امام خمینی (ره) به نتیجه رسید و تداوم آن به خاطر حس تعلقی است که در شکل گیری آن وجود داشت.

وی با بیان اینکه بسیج یک نگاه فرهنگی است گفت: بسیج شجره طیبه و تمثیلی از درختی است که ریشه در زمین دارد و به سمت آسمان رشد می کند.

وی به حضور بسیج در دوره های مختلف انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: شهروندان ری به واسطه حس تعلق به نظام اسلامی همواره در صحنه حضور داشتند و  استوار گام برداشته اند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری؛ یاد خداوند متعال و توکل بر او، صفا و خلوص، بصیرت و آگاهی و معرفت، شادابی و نشاط و امیدواری و نظم و انضباط را از جمله ویژگیهای یک بسیجی برشمرد و گفت: بسیج یک فرهنگ و تفکر است و انتظار می رود این تفکر به شکل رفتارهای بسیجی وار بروز کند.

در ادامه این جلسه مهدی مالمیر فرمانده حوزه بسیج منطقه 20 و شهرداران نواحی به عنوان فرماندهان پایگاه های بسیج نواحی هفتگانه،گزارش عملکرد بسیج را ارائه کردند.

مالمیر گفت: در حال حاضر 934 نفر شامل  805 بسیجی فعال و 103 بسیجی عادی عضو بسیج این منطقه و 8 پایگاه بسیج در این منطقه فعال هستند.

این جلسه به مناسبت گرامیداشت  هفته بسیج با حضور شهردار، مدیران ارشد منطقه، فرمانده حوزه بسیج، فرماندهان پایگاه ها و اعضاء شورای بسیج  شهرداری منطقه 20 در سالن شهید  تهرانی مقدم برگزار شد.

در پایان این مراسم لوح تقدیر ارسالی از سوی رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و خدمات انجام شده در راستای خدمت رسانی به راهپیمایان اربعین حسینی (ع) به شهردار منطقه 20 اهدا شد.

همچنین به همین مناسبت با اهدای لوح تقدیر و هدایا از فرماندهان پایگاه ها و اعضای شورای حوزه بسیج  شهرداری منطقه 20 تقدیر شد.

 


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.