EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

شهردار منطقه 20 تاکید کرد:ترغیب شهروندان به اجرای فضاهای سبز در نمای ساختمان ها
اخبار ویژه 1398/9/6 print

image

شهردار منطقه 20 در جریان حضور در مراسم افتتاحیه چهارمين همایش و نمايشگاه ملی ساختمان پايدار مصرف بهينه انرژی در بوستان گفتگو بر ترغیب شهروندان به اجرای فضاهای سبز برای زیباسازی نمای ساختمانها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار شهردار منطقه 20 گفت: با توجه به اهمیت رعایت اصول زیباشناسی شهر و حفظ محیط زیست، تشویق سازندگان به لزوم استفاده از فضاهای سبز در نمای ساختمان ها حائز اهمیت است.

افشار با اشاره به اهمیت اجرای الگوهای مطلوب ساختمان با مصرف انرژی پایین،به کارگیری مصالحی که موجب مصرف بهینه انرژی و جلوگیری از هدررفت آن در ساختمانها می شود را ضروری خواند.

 مراسم افتتاحیه چهارمين همايش و نمايشگاه ملی ساختمان پايدار مصرف بهينه انرژی که با همکاری مشترک معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران و مجتمع رسانه‏ ای ساختمان و با حضور مدیران ارشد حوزه شهرسازی در محل نمايشگاه های تخصصی شهرداری تهران(بوستان گفتگو) برگزار شد.

در ادامه این مراسم شهردار منطقه 20 از غرفه های مختلف این نمایشگاه و غرفه حوزه شهرسازی و  معماری منطقه 20 بازدید کرد.

چهارمین همایش و نمایشگاه ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی یک همایش کاربردی- ترویجی و آموزشی و از جمله محورهای ویژه این همایش می توان به بحران مصرف آب و انرژی در کشور، ملاحظات طراحی و اجرای ساختمان به منظور حرکت به سمت ساختمان پایدار؛ معرفی الگوهای مطلوب ساختمان با مصرف انرژی پایین؛ مشوق‏های حمایتی شهرداری‏ها و سایر ارگان‏های ذینفع برای اجرای ساختمان‏های با مصرف انرژی پایین؛ مدیریت مصرف آب و انرژی در ساختمان‏های دولتی و عمومی (صرفه جویی در مصرف انرژی)؛ کاربرد انرژی‏های تجدیدپذیر در ساختمان؛ بررسی تاثیر تاسیسات سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع بر محیط زیست اشاره کرد.

چهارمین همایش ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی  از 4 تا 6 آذر ماه در محل نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می شود.

 
ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.