EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

جلسه فصلي مدیریت بحران در ناحيه 4 منطقه 20 برگزار شد
اخبار منطقه 1398/9/5 print

image
جلسه فصلي مدیریت بحران شهرداری ناحيه 4 منطقه 20 به منظور بررسی و شناسایی مخاطرات شهری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداری منطقه 20 ؛علیرضا هاتفی دبير و جانشین شهردار در ستاد مديريت بحران منطقه با بیان اینکه این جلسه در راستاي بررسی و شناسایی مخاطرات طبیعی و غیر طبیعی برگزار شد گفت: در این جلسه مقرر شد با توجه به شروع فصل زمستان وهمچنین خطرات ناشی از گازگرفتگی  آموزش های چهره به چهره در خصوص مبانی مدیریت بحران و پیشگیری از خطرات گازگرفتکی از سوی مسئول خانه دوام و ایمنی این ناحیه به شهروندان درسرای محلات انجام شود.

وی افزود: همچنین مقرر شداداره حمل ونقل وترافیک ناحیه پیگیری های لازم جهت خط کشی ویژه ماشینهای امدادی و آتش نشانی خیابان پروین اعتصامی انجام شود.

گفتنی است در پایان این جلسه ادارات عضو این ستاد نقطه نظرات خود را پیرامون  دستور جلسه ، ظرفیت های موجود و  ارائه راهکارهای موثر برای کاهش مخاطرات در سطح این ناحیه بیان کردند .

این جلسه با حضور اعضا ستاد مدیریت بحران،معاون شهردارناحیه،دبیربحران ناحیه،اداره برق شهرری،آب وفاضلاب شهری ،شبکه بهداشت،آتش نشانی ،مرکزمخابرات شهیدعرب سرخی، سپاه ناحیه جنوب،دفتر توسعه محلی ناحیه،

آموزش وپرورش ناحیه یک شهر ری واداره بهزیستی شهرری برگزار شد.

جلسات فصلی مدیریت بحران در نواحی هفتگانه این منطقه با هدف آمادگی و آگاهی بیشتر ادارات عضو این ستاد به صورت مستمر برگزار می شود.


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.