EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

ستاد مدیریت بحران منطقه 20 : مانور فرضي زلزله در مدرسه ولیعصر(عج) برگزار شد
اخبار منطقه 1398/7/17 print

image

دبير ستاد مديريت بحران منطقه 20 از برگزاري مانور آرامش و پناهگيري و مقابله در برابر زلزله در مدرسه دخترانه ولیعصر(عج) خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 20؛ علیرضا هاتفی دبير ستاد مديريت بحران منطقه 20 با بیان این مطلب گفت: به منظور ارتقاء آمادگي دانش آموزان و مربیان مدارس در هنگام بروز حوادث و وقايع غير منتظره و آشنایی با مبانی مدیریت بحران، مانور آموزشی با موضوع پناه گيري ،آرامش و ‌تخليه اضطراري در مدرسه راهنمایی دخترانه حضرت ولی عصر (عج) در محدوده ناحیه 4 این منطقه برگزار شد.

هاتفی کاربردی کردن آموخته های دانش آموزان هنگام وقوع زلزله را از مهمترين اهداف اين مانورها برشمرد و گفت: بر اساس سناريوي از پيش تعيين شده و وقوع زلزله فرضي دانش آموزان با شيوه صحیح پناهگيري ، تخليه و خروج اضطراري وحمل , و کمک به مصدومان و حفظ آرامش آشنا شدند.

وی با اشاره به اينكه آموزش دانش آموزان و اولياء آنها و معلمين مدارس در فرهنگ سازي رعايت اصول ايمني و روشهاي مقابله با حوادث در سطح جامعه تاثيرگذار است افزود: در همين راستا كارگاه تئوري و عملي اطفاء حريق با حضور دانش اموزان و معلمين این مدرسه برگزار شد .

 

 

 


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید