EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

شهردار منطقه 20 بر گسترش نرم افزارهای خدمات رسانی شهر تاکید کرد
اخبار ویژه 1398/7/10 print

image

شهردار منطقه 20 در جلسه شورای معاونین و مدیران این منطقه گفت: گسترش نرم افزارهای خدمات رسانی شهر برای دسترسی آسان به اطلاعات فعالیتهای انجام شده در حوزه های این منطقه ضروریست.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار با اشاره به اهمیت ایده پردازی در فعالیتها گفت: خوشبختانه در یکسال گذشته تعدادی اپلیکیشن برای تسهیل در خدمات رسانی به شهروندان طراحی و مورد استفاده قرار گرفته و لزوم به کارگیری آن در تمامی حوزه های این منطقه ضروری است.

افشار با بیان اینکه در حوزه شهرسازی این منطقه اقدامات خوبی در راستای مسیر توسعه ای و اصلاح مسائل مربوط به طرح تفضیلی انجام شده است؛ استفاده از اپلیکیشن بارکدخوان بر روی تابلوهای ساختمانی برای دستیابی به اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت را در حوزه شهرسازی ضروری خواند.

وی با اشاره به فصل مشترک فعالیت حوزه خدمات شهری گفت: تهیه فرمت مناسبت جهت تعریف فصل مشترک اقدامات شبانه و روزانه خدمات شهری و ملاک عمل قرار دادن آن برای انجام فعالیت های نگهداشت شهر مد نظر قرار گیرد.

وی طرح استفاده از آژانس خاک و نخاله برای حمل خاک و نخاله های ساختمانی را به منظور ساماندهی حمل زباله های ساختمانی، خواستار شد.

افشار ارتباط و تعامل تنگاتنگ حوزه معاونت ها و نواحی هفتگانه را مورد تاکید قرار داد و افزود: شناسائی پتانسیل های موجود در نواحی برای بهره برداری به نفع شهروندان و خدمات رسانی به آنان در سطح نواحی لحاظ شود.

افشار با اشاره به مدیریت حادثه فرونشست مترو در خیابان شهید غیوری گفت: تحلیل حوادث و اندیشیدن تدبیر لازم از سوی مدیران در هنگام بروز حوادث و بحرانها، در کاهش اثر خطرات و رفع نگرانی شهروندان حائز اهمیت است.

در ادامه این جلسه گزارش اقدامات انجام شده در راستای برگزاری مراسم اربعین بررسی شد و شهردار منطقه بر اجرای اقدامات و فعالیتها بر اساس برنامه و با در نظر گرفتن معنویت این روز تاکید کرد.

جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری منطقه 20 با حضور شهردار و مدیران ارشد این منطقه در ساختمان شهرداری ناحیه 3 این منطقه برگزار شد.

این گزارش حاکی است در پایان این جلسه احکام احمد غلامی سرپرست ناحیه 4، محمدرضا پارسیان رئیس روابط عمومی و علیرضا محمودی سرپرست اجرای احکام از سوی شهردار منطقه 20 اعطا شد.


 

 

 

 


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید