EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

فرونشست خیابان شهید غیوری مدیریت شد
اخبار ویژه 1398/6/24 print

image

فرهاد افشار شهردار منطقه 20 در بازدید از خیابان شهید غیوری و محل فرونشست تقاطع خیابان شهید غیوری و کوچه سنارا،دستور اقدام لازم در خصوص پایش و کنترل این حادثه صادر کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی با همکاری شرکت مترو، ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه 20،شرکت های گاز، آب و مخابرات وضعیت سلامت تاسیسات زیرسطحی بررسی شد.

در همین راستا مقرر شد خیابان حدفاصل اتوبان شهید کریمی تا کوچه سنارا با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 و پلیس راهور مسدود شود و ساکنین کلیه ساختمانهای این محدوده در صورت مشاهده هرگونه نشست و یا ترک در ساختمان خود به ارگانهای ذیرربط اطلاع رسانی نمایند.

همچنین مقرر شد پیمانکار شرکت مترو به منظور بررسی شرایط لایه های خاک و وجود حفره های احتمالی نسبت به حفاری سه حلقه گمانه شناسایی عمیق از سطح زمین و بر روی محور تونل و نیز نصب علائم گمانه زنی بر روی ساختمانهای اطراف و اطلاع رسانی آن به شهرداری منطقه20 اقدام نماید .

در همین راستا شرکت گاز نسبت به حفاری روی خط عبوری لوله گاز فشار قوی و بررسی سلامت لوله ها و شرکت آب و فاضلاب نسبت به بررسی شکستگی لوله اقدام نمایند.

 این گزارش حاکی است با توجه به وجود یکی از شاخه های گسل ری و همچنین شرایط آب زیرزمینی در این موقعیت، پیچیدگی های شرایط زیرسطحی بیشتر شده است که می تواند از علل نشست زمین باشد.


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید