EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

جلسه فصلي مدیریت بحران در ناحيه6 منطقه 20 برگزار شد
اخبار منطقه 1398/6/16 print

image

اولین جلسه فصلي مدیریت بحران شهرداری ناحيه 6 منطقه 20 به منظور بررسی و شناسایی مخاطرات شهری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي شهرداری منطقه 20 ،علیرضا هاتفی دبير و جانشین شهردار در ستاد مديريت بحران منطقه با بیان اینکه این جلسه در راستاي بررسی و شناسایی مخاطرات طبیعی و غیر طبیعی برگزار شد گفت: در این جلسه مقرر شد کارگاه های آموزشی ویژه مسئولان هیئت های مذهبی در خصوص رعایت نکات ایمنی در برپایی هیئات و تکایا از سوی سازمان آتش نشانی برگزار شود.

وی افزود: همچنین مقرر شد مکاتبات لازم با اداره راهداری در خصوص نصب علائم هشدار دهنده ترافیکی در محدوده خیابان ورامین انجام شود.

این جلسه با حضور اعضا ستاد مدیریت بحران،معاون شهردار ناحیه 6،نمایندگان ادارات آتش نشانی، برق شهرری ،نیروی انتظامی،سپاه ناحیه جنوب، شبکه بهداشت و درمان ،هلال احمر ، آب و فاضلاب،اورژانس،بیمارستان روانپزشکی رازی ،آب و فاضلاب روستایی،مرکزمخابرات شهید نبوی و بخشداری مرکزی شهرری برگزار شد.

گفتنی است درپایان ادارات عضو این ستادنقطه نظرات خود را پیرامون  دستور جلسه ، ظرفیت های موجود و  ارائه راهکارهای موثر برای کاهش مخاطرات در سطح این ناحیه بیان کردند .

جلسات فصلی مدیریت بحران در نواحی هفتگانه این منطقه با هدف آمادگی و آگاهی بیشتر ادارات عضو این ستاد به صورت مستمر برگزار می شود.


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید