EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

در منطقه 20 برگزار شد: جلسه نظارت دوره ای بررسی عملکرد اجرای آراء کمیسیون ماده صد
اخبار ویژه 1398/6/13 print

image

جلسه بررسی عملکرد حوزه شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 20 و شهرسازی نواحی هفتگانه این منطقه در خصوص اجرای آرای صادره از کمیسیون های ده گانه ماده صد(نظارت ستادی سال 98) برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛جلسه نظارت دوره ای اداره کل امور اجرایی کمیسیون های ماده صد با حضور مدیر کل اجرائی کمیسیون های ماده صد معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، شهردار ، معاون شهرسازی، رئیس اجرای احکام، شهرداران نواحی و رئیس بازررسی منطقه 20 با بررسی کل آراء ماده صد منطقه 20 و پرونده های اجرا شده و نشده در سالهای گذشته و سال جاری برگزار شد.

فرهاد افشار شهردار منطقه 20 در این جلسه برنامه ریزی، اجرای کار، پایش کار و اقدام اصلاحی را 4 مرحله مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: یکی از تکالیف اصلی مدیران شهری، برنامه ریزی شهری است و از جمله مباحث مطرح شده در حوزه شهرسازی طرح تفضیلی، صدور پروانه، کنترل و اقدام اصلاحی است که رسیدگی به پرونده های ماده صد در مبحث اقدام اصلاحی مطرح می شود.

وی افزود: در سالهای اخیر به اهمیت جایگاه اقدام اصلاحی در مباحث شهرسازی پرداخته نشده است و با کمک متخصصین مباحث مدیریت شهری بالاخص اداره کل کمیسیون های ماده صد، روند رسیدگی به پرونده های ماده صد سرعت بخشیده شده است.

در  این جلسه همچنین پرونده های دارای تخلفات ساختمانی ارسالی به اداره کل امور اجرایی کمیسیون های ماده صد، آرای صادره منجر به جریمه، پرونده های دانه درشت و نتایج پالایش و غربالگری آرای ریزدانه بررسی شد.

همچنین گزارش عملکرد حوزه شهرسازی در خصوص نحوه و میزان اجرای آرا بر روی املاک غیرمسکونی و مسکونی از سوی شهرداران نواحی ارائه شد.

این جلسه در راستای نظارت و کنترل بر آراء صادره و نحوه اجرای آن با حضور تورج فرهادی مدیرکل امور اجرایی کمیسیون های ماده صد و هیئت همراه، فرهاد افشار شهردار منطقه 20،معاون شهرسازی، رئیس اجرای احکام، رئیس بازرسی، شهرداران نواحی و روسای شهرسازی نواحی منطقه 20 در سالن شهید تهرانی مقدم برگزار شد.


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.