EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

منطقه 20 پیشگام در شستشو و گندزدائی مخازن پسماند تر
اخبار ویژه 1398/6/3 print

image

نخستین ایستگاه شستشو، گندزدائی و تعمیر و رنگ آمیزی مخازن پسماند تر برای اولین بار در بین مناطق 22گانه شهر تهران در منطقه 20 احداث و راه اندازی شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ رضا معلم معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 20 با بیان این مطلب گفت: منطقه 20 با داشتن بیش از 2400 عدد مخزن پسماند تر جزو مناطقی است که بیشترین تعداد مخزن را دارا است و با توجه به فصل تابستان و انتشار بوی نامطبوع و آلودگی های زیست محیطی، ایستگاه شستشو و گندزدایی مخازن در این منطقه احداث شد.

معلم در خصوص مراحل شستشوی مخازن گفت: مخازن پس از جمع آوری از سطح محلات به ایستگاه موتوری سنگین این منطقه منتقل و پس از انجام تعمیرات مورد نیاز و شستشو با آب گرم و مواد شوینده عملیات گندزدایی در حوضچه های مخصوص و در نهایت رنگ آمیزی آنها انجام می شود.

وی با بیان اینکه نظافت و شستشوی مخازن زباله سطح منطقه و گندزدایی محل نصب آنها از اهم فعالیت های خدمات شهری است که به صورت روزانه انجام می شود، تصریح کرد: عملیات شستشو و گندزدایی مخازن با این حجم برای اولین بار در بین مناطق شهر تهران در منطقه 20 انجام می شود.

معاون خدمات شهری منطقه 20 با تاکید بر اهمیت جلوگیری از آلودگیهای زیست محیطی در سلامت شهروندان ،مشارکت شهروندان در انتقال زباله ها در ساعات اولیه شب به مخازن پسماند تر و استفاده از شیوه های صحیح مدیریت زباله و کاهش آنها را ضروری عنوان کرد.

 

 

 

 

 

 


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید