EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

شهردار منطقه 20 تاکید کرد؛ حل مسائل اجتماعی و زیست محیطی از مهمترین دغدغه های مدیران شهری
اخبار ویژه 1398/5/28 print

image

نشست فصلی ائمه جماعت شهرری به مناسبت اعیاد دهه ولایت و استقبال از عید غدیر با حضور رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، امام جمعه شهرری، شهردار منطقه 20 و ائمه جماعات شهرری در مجموعه فرهنگسرای ولاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار شهردار منطقه 20 در این نشست ضمن تبریک ایام دهه ولایت با بیان اینکه یکی از دغدغه های امروز مدیران شهری در بیشتر کشورهای دنیا حل مسائل اجتماعی است گفت: به واسطه پیچیده شدن مسائل و مشکلات شهری، حل مسائل اجتماعی و زیست محیطی در شهرها از دغدغه های مدیران شهری است.

افشار با تاکید بر مشارکت مردمی در اجرای فعالیتهای شهری گفت: امید است در ری که به گفته مقام رهبری قبله تهران است به برکت حضور معنوی امامزادگان مجاور و با تشکیل اینگونه جلسات و بهره مندی از هدایتگری ائمه جماعت، فضائی شایسته شهروندان این شهر ایجاد کنیم.

وی با اشاره به ایام دهه ولایت گفت: دین اسلام تکمیل ترین دین است و هر آنچه باعث دستیابی انسان به آرامش می شود را به ما ارمغان داده است، بنابراین بهره مندی از توصیه های دینی در تمامی زمینه های اخلاقی، اجتماعی و انسانی در اصلاح و پیشرفت جامعه ها کارساز است.

حجت الاسلام و المسلمین جواد صادق زاده رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با اشاره به ایام دهه ولایت و لزوم برگزاری باشکوه مراسم گرامیداشت این ایام، داشتن نگاهی کلان در موضوعات آموزشی و فرهنگی و  اجرای برنامه های حوزه اجتماعی فرهنگی را مهم برشمرد .

حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری فعالیتهای مدیریت شهری منطقه 20 و اقدامات انجام شده را مثبت ارزیابی کرد و از تعاملات بین مدیریت شهری این منطقه با ائمه جماعات به ویژه در راسای اجرای موضوعات اجتماعی و فرهنگی تقدیر کرد.

وی با تاکید بر اینکه ائمه جماعت باید در مسایل حزبی و جناحی کاملا برخورد بی طرفانه‌ای داشته باشند، گفت: مساجد نباید تبدیل به محل بازی‌های سیاسی و تاخت و تازهای حزبی و جناحی باشد.

وی با بیان اینکه وظیفه اصلی ائمه جماعت و امامان جمعه در شرایط سخت اقتصادی تزریق روحیه امید در میان اقشار جامعه است افزود: جوانان باید درهیات امنای مساجد عضو شوند و اداره بسیاری از برنامه‌ها نیز به این افراد محول شود تا از دوران نوجوانی با مسائل مدیریتی آشنا شوند.

نشست فصلی ائمه جماعت شهرری با حضور حجت الاسلام و المسلمین جواد صادق زاده رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، حجت الاسلام و المسلمین سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری، حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی تهران، ری و تجریش، فرهاد افشار شهردار منطقه 20، حجت الاسلام شاهین معبودی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 20 و جمعی از ائمه جماعت مساجد شهرری در فرهنگسرای ولاء برگزار شد.

 

 
ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید