EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

شهردار منطقه 20 تاکید کرد: ضرورت برنامه ریزی برای ارتقاء کیفیت خدمات، بازنگری فرایند فعالیتها و انجام ابداعات از سوی مدیران اجرایی
اخبار ویژه 1398/5/24 print

image

نشست فصلی مدیران شهرداری منطقه 20 با حضور شهردار، معاونین و مدیران ارشد منطقه 20 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار شهردار منطقه بیست انجام تکالیف عمومی و وظایف جاری در کلیه حوزه ها را مهم عنوان کرد و تاکید کرد: برنامه ریزی برای ارتقاء کیفیت خدمات،بازنگری فرایند فعالیتها و انجام ابداعات از سوی مدیران اجرایی برای ارتقاء کیفیت خدمات و جلب رضایت شهروندان حائز اهمیت است.

فرهاد افشار رفع نیازها و درخواستهای مردم را مهم خواند و گفت: انتظار ما آنست که تلاش کلیه مدیران این منطقه در راستای کاهش فاصله سرانه ها و وضع موجود انجام شود.

وی گفت: در راستای توسعه استراتژیک این منطقه به همت حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری برنامه و مسیر تعیین شد و در منطقه 20 به عنوان اولین منطقه در بین مناطق 22گانه،  تنظیم اسناد راهبردی و برنامه های عملیاتی منطبق بر سیاست های کلان شهری تدوین شد.

شهردار منطقه بیست با بیان اینکه در همین راستا بسیاری از مشکلات به صورت هدفمند حل شد؛ خواستار آن شد که با تشکیل جلساتی در کلیه حوزه ها با زیرمجموعه ها، برنامه های پیش بینی شده ،ترسیم چشم انداز و تعیین استراتژی و اجرایی کردن آنها تبیین شود.

افشار تعریف استاندارها را از سوی مدیران اجرایی برای توانمندسازی زیرمجموعه ها مهم خواند و گفت: توسعه مدیریت و سازماندهی نیروهای زیرمجموعه و توانمندسازی آنها از سوی حوزه معاونت منابع انسانی اجرایی شود.

وی تعریف استاندارها از سوی مدیران اجرایی را برای پیشبرد اهداف سازمانی مهم خواند و افزود: توسعه استاندارها موجب ارتقاء انتظارات مدیریت و به طبع آن ارتقاء انتظارات زیرمجموعه ها از مدیریت و منتج به مطالبه گری و پیشرفت حوزه خواهد شد و  انتظار می رود در کلیه حوزه معاونتها وشهرداری نواحی این امر  محقق شود.

وی گفت: در حال حاضر  4 حوزه در مجموعه شهرداری به عنوان تیم اجرایی تکالیفی را که در قالب وظایف سازمانی بر عهده ما گذاشته شده است بر عهده دارد که با انجام بهینه این وظایف و همکاری سایر حوزه ها، رضایت مخاطبین ما که شهروندان هستند حاصل می شود و ما می توانیم از عملکرد خود دفاع کنیم.

افشار ادامه داد: در تقسیم بندی حوزه های کاری شهرداری منطقه 20،بخشی متعلق به فضای درون سازمانی با جمعیتی حدود 1000نفر پرسنل و نیز تعدادی از پیمانکاران به عنوان بازوان اجرایی و حوزه دوم شهروندان منطقه20 است که ما را به عنوان نمایندگان این سازمان خدماتی پذیرفتند و تمام تلاش ما باید برای خدمت به آنان صرف شود.

افشار افزود: سومین حوزه ستاد شهرداری تهران است که سیاست گذاری و کنترل را انجام می دهد و چهارمین حوزه با توجه به ویژگی منطقه 20 که تمایزاتی را با سایر مناطق دارد، فضای تعاملی با ادارات و نهادهای مستقر در شهرری است.

وی با اشاره به اجرای برنامه های توسعه ای،شناسائی و  کاهش خلاء وضع موجود و وضع مطلوب را مهم برشمرد و گفت: با توجه به گستردگی حضور میدانی شهرداران نواحی و ارتباط با شهروندان، احصاء خلاء ها از سوی آنان امکانپذیر است و می توانند در تعیین هزینه کرد اعتبارات موجود برای فعالیتهای توسعه ای و رفع مشکلات و نیازهای مردم نقش اثربخشی را ایفا کنند.

فرهاد افشار با اشاره به اهمیت کلان نگری؛ پاسخگویی مدیران شهری و آموزش دوره های مدیریتی برای کسب مهارت مدیریت زمان را مهم برشمرد.

افشار با اشاره به اهمیت تعامل با ادارات مستقر در شهرری گفت:شهرداری منطقه 20 جزوی از ساختار سازمانی شهرری است و تعامل با سایر ادارات و استفاده از پتانسیل آنها در راستای انجام تکالیف محوله ضروریست.

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش و همکاری کلیه مدیران شهری این منطقه به نقطه مطلوب که رفع نیازهای شهروندان و سازندگی شهر است نزدیک شویم و  ارتقاء رضایتمندی مردم حاصل شود.

شهردار منطقه 20 با اشاره به ایام گرامیداشت هفته ولایت گفت: امید است با برگزاری مطلوب بزرگداشت این ایام با همکاری حوزه های مربوطه، علاوه بر ترویج این رویداد مهم تاریخی و مذهبی در راستای حرکت در مسیر تعالی و شناخت بیشتر جوانان گام برداریم.

نشست فصلی مدیران شهرداری منطقه 20 با حضور شهردار، معاونین و مدیران ارشد منطقه 20 برگزار شد و معاونین شهردار و شهرداران نواحی گزارش اقدمات و وضعیت حوزه تخصصی و برنامه های پیش بینی شده را ارائه کردند.ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید