EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

با تخریب پست گاز: معضل ترافیکی ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم(ع) حل شد/ طرح اصلاح هندسی در ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم(ع) اجرا می شود
اخبار ویژه 1398/5/23 print

image

شهردار ناحیه 5 منطقه 20 از تخریب پست گاز و رفع معضل ترافیکی در ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و اجرای طرح اصلاح هندسی در این موقعیت خبر داد.


 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ حمید گودرزی با بیان این مطلب گفت: در راستای رسیدگی و رفع گره های ترافیکی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم(ع)، پست تقلیل فشار گاز واقع در تقاطع خیابان شهید فدائی که در گذر کم عرض واقع و موجب بروز مشکلات ترافیکی شده بود تخریب شد.

گودرزی با بیان اینکه با توجه به عرض کم این معبر و واقع شدن پست گاز در محلی که باعث عدم دید کافی شهروندان و بروز تصادفات می شد افزود: پیرو دستور شهردار منطقه و پیگیری اداره های حقوقی و املاک و تشکیل جلسات مشترک با آستان حضرت عبدالعظیم(ع) و اداره های گاز استان تهران و ری، عملیات تخریب و تسطیح این محل انجام شد.

وی با بیان اینکه زمینی در نزدیکی این محل برای احداث پست جدید گاز اختصاص داده شده است تصریح  کرد: در راستای کاهش تصادفات و رفع مشکلات ترافیکی این موقعیت، طرح اصلاح هندسی این معبر توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 تهیه و به زودی از سوی معاونت فنی و عمرانی این منطقه اجرا خواهد شد
ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید