EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

در روز عید قربان انجام شد: معاینه و ذبح بهداشتی در جایگاه عرضه دام منطقه 20
اخبار ویژه 1398/5/22 print

image

 شهردار منطقه ۲۰ صبح روز عید قربان از آخرین روند پیشرفت پروژه های شهری این منطقه بازدید و بر لزوم تسریع در روند آنها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار شهردار منطقه  20 گفت: با توجه به تقاضای شهروندان برای تهیه دام و ادای نذوراتشان‌ در روز عید قربان، ذبح و مشاوره دامپزشکی به صورت رایگان با حضور ناظر شرعی و دکتر دامپزشک به شهروندان متقاضی ارائه شد.

افشار با اشاره به اینکه رعایت مسائل زیست محیطی و اطمینان از سلامت دام  از مهمترین فاکتورهای عرضه دام در این روز بود افزود: به منظور دسترسی شهروندان به دام های سالم و حفظ آراستگی سیمای عمومی شهر، همه ساله شهرداری محلی را برای عرضه موقت دام های زنده آماده می کند که امسال نیز این محل در خیابان شهید رجایی(جنوب به شمال) بعد از پل شهید آوینی تعیین شد و خدمات لازم به شهروندان ارائه شد.

وی خاطرنشان کرد: برای رفاه حال شهروندان تمهیدات لازم در قالب نصب مه پاش برای تهویه و خنکی هوا، نصب سیستم نوبت دهی، مسقف کردن کل مجموعه، نصب کولر، تعبیه جایگاه استراحت شهروندان ، آبسرد کن و پذیرایی انجام شد.

وی  به پیش بینی محلی برای پارک خودروهای مراجعه کنندگان در مجاورت این جایگاه اشاره کرد و گفت:لایروبی و حفر 3 چاه جذبی، احداث و آذین بندی محل قربانگاه،آماده سازی 8 چشمه ثابت سرویس بهداشتی، نصب تاسیسات آبرسانی و روشنایی، استقرار مخازن زباله، تعبیه چرخ دستی و نصب آب سردکن برای رفاه حال مراجعه کنندگان از جمله اقداماتی بود  که برای فضای سازی این جایگاه انجام شد .

شهردار منطقه 20 فضاسازی، نصب تبلیغات محیطی و آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان از طریق بیلبوردهایی در سطح منطقه را از دیگر اقدامات برشمرد و افزود:با توجه به مراجعه خانواده ها برای تهیه دام، با استقرار غرفه های مدیریت پسماند،آموزش شهروندی،مدیریت بحران، کمیته امداد و بانک شهر و اجرای برنامه های فرهنگی، خدمات رفاهی  به شهروندان ارائه شد.


 

 

 

 

 

 

 

 


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.