EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

شهردار منطقه ۲۰ تاکید کرد: بانوان خبرنگار همراه مدیریت شهری در اطلاع رسانی مسائل اجتماعی به شهروندان
اخبار ویژه 1398/5/22 print

image

 ویژه برنامه گرامیداشت روز خبرنگار، با حضور شهردار، بانوان مدیر شهرداری منطقه ۲۰ و بانوان خبرنگار شهرری در بوستان ترافیک این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار شهردار منطقه 20 در جمع بانوان خبرنگار شهرری ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: بانوان ایرانی همیشه در تمامی عرصه ها درخشان بوده اند و با توجه به وظیفه اطلاع رسانی بانوان خبرنگار، باید از فعالیت آنان تقدیر شود.

افشار افزود: بانوان خبرنگار همیشه دقت نظر بالایی در تنظیم و اطلاع رسانی خبر دارند و شهرداری را در امور اجتماعی همراهی می کنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران در اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی مسائل اجتماعی نقش مهم و موثری دارند افزود: در این زمینه باید خبرنگاران بانو کمک کنند تا هم‌دلی میان هم جنس‌های خودشان بیشتر شود تا به هدف و جامعه متعالی برسیم.

افشار ضمن اشاره به بانوان بزگ اسلام بیان کرد: نقش و عمل بانوان در طول تاریخ به وضوح قابل مشاهده است و زنان ما باید الگویی چون حضرت فاطمه (س) و حضرت زینب (س) را برای ایستادگی و مقاومت داشته باشند.

وی الگوهای غربی جوانان را نادرست خواند و گفت: باید برای فرهنگ سازی اسلامی در میان جوانان تلاش بیشتری کرد و امروزه دشمنان، دخترهای ایران را برای سست کردن پایه های خانواده هدف گرفته است.

وی در ادامه به نقش مادران در خانواده اشاره کرد و گفت: مادران درعرصه سلامت فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی خانواده نقش مهمی را ایفا می کنند و بزرگان تاریخ همگان به نقش مادران خود در موفقیتشان گواه داده اند.

افشار افزود: زنان در عرصه جامعه هم می‌توانند جامعه را  با ریزبینی و تیزهوشی و دقت نظر بالایی که دارند، به سمت تعالی و رشد ببرند.

شهردار منطقه 20 در پایان از افتتاح پیست دوچرخه سواری برای بانوان خبر داد و گفت: به زودی پیست دوچرخه سواری مخصوص زنان در صالح آباد افتتاح خواهد شد.

این گزارش حاکی است در این برنامه در راستای ترویج فرهنگ استفاده از  دوچرخه و حمل و نقل عمومی، بانوان خبرنگار به همراه بانوان مدیر شهرداری منطقه ۲۰ در بوستان ترافیک منطقه 20 رکاب زدند .
ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.