EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

سرپرست معاونت خدمات شهری منطقه 20: جایگاه موقت عرضه و ذبح بهداشتی دام، در منطقه ۲۰ آماده سازی شد
اخبار ویژه 1398/5/19 print

image

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 20 گفت : در آستانه عید قربان تمهیدات لازم برای اجرای سنت حسنه قربانی با راه اندازی جایگاه عرضه بهداشتی دام، فضاسازی و نصب تبلیغات محیطی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهردار ی منطقه ۲۰؛ رضا معلم ضمن اعلام این خبر با اشاره به جانمایی و تجهیز جایگاه عرضه دام زنده و ذبح بهداشتی در آستانه روز عید سعید قربان اظهار داشت: با هدف ارتقاء بهداشت عمومی، حفظ زیبایی شهر و ترویج سنت حسنه قربانی، جایگاه موقت بهداشتی عرضه دام در خیابان شهید رجائی (جنوب به شمال) بعد از پل شهید آوینی راه اندازی شده و روزعید سعید قربان به ارائه خدمات به شهروندان خواهد پرداخت.

معلم با اشاره به اتخاذ تمهیدات لازم برای حفظ سلامت و رفاه حال شهروندان افزود: با توجه به افزایش تقاضای شهروندان به منظور تهیه دام و ادای نذوراتشان‌ در ایام مذکور، این جایگاه موقت با حضور ناظر شرعی و دکتر دامپزشک فعال خواهد بود تا متقاضیان با اطمینان خاطر و در اسرع وقت دام مورد نظر خود را تهیه کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای رفاه حال شهروندان در قالب نصب مه پاش برای تهویه و خنکی هوا، نصب سیستم نوبت دهی، مسقف کردن کل مجموعه، نصب کولر، تعبیه جایگاه استراحت شهروندان ، آبسرد کن و پذیرایی  صورت گرفته است.

معلم فضاسازی، نصب تبلیغات محیطی و آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان از طریق بیلبوردهایی در سطح منطقه را از دیگر اقدامات برشمرد و با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی خاطرنشان کرد: با توجه به مراجعه خانواده ها برای تهیه دام، برنامه های فرهنگی و غرفه مربوط به آموزش تفکیک پسماند  در قربانگاه اجرا خواهد شد.

وی ضمن اعلام آمادگی همه جانبه برای آماده سازی محیطی به مناسبت عید سعید قربان اظهار امیدواری کرد با تامین نیازها و احتیاجات شهروندان در این روز بتوانیم عید بندگی و اطاعت را به بهترین نحو برگزار کرده و از بروز هر گونه بیماری و مشکل ناشی از ذبح غیربهداشتی دام توسط افراد غیرحرفه ای پیشگیری کنیم.

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 20 از کلیه شهروندان خواستاریم به جهت حفظ سلامت خود و جامعه نسبت به تهیه دام از مراکز معتبر اقدام و از هرگونه خرید از مکان های غیرمجاز خودداری نمایند.

 

 


 

 

 


                                                                                     

                                                                                            


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.