EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

مشارکت شهرداری منطقه 20 در کمپین بسیج ملی کنترل فشار خون
اخبار منطقه 1398/3/22 print

image
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 20 از مشارکت در اجرای کمپین بسیج ملی کنترل فشار خون بالا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ حجت الاسلام والمسلمین شاهین معبودی گفت: با هدف شناسایی افراد مبتلا به فشارخون، کنترل و درمان آن و افزایش آگاهی شهروندان در خصوص فشار خون بالا و علائم آن، بسیج ملی کنترل فشار خون بالا با مشارکت اداره سلامت شهرداری منطقه20 و شبکه بهداشت و درمان شهرری در منطقه 20 اجرا می شود.

معبودی با اشاره به اهمیت این طرح تاکید کرد: هماهنگی لازم توسط اداره سلامت شهرداری منطقه20 با شبکه بهداشت شهرری برای در اختیار قرار دادن ظرفیت خانه های سلامت، میادین میوه و تره بار، ایستگاه های مترو، فروشگاه شهروند و سایر ظرفیت ها جهت استقرار تیم ثابت و سیار صورت گرفته است.

وی افزود: دستگاه های سیار طرح بسیج ملی کنترل فشارخون از 19 خرداد ماه در مترو جوانمرد قصاب، مترو شهرری، فروشگاه شهروند و میدان میوه و تره بار شهید غیبی و تمامی خانه های سلامت مستقر است.

گفتنی است پویش ملی بسیج فشار خون از هفته دوم اردیبهشت‌ماه (همزمان با هفته سلامت) کلید خورد و برنامه‌های مقدماتی این کمپین آغاز شد و از نیمه اول خرداد‌ ماه هم عملیات اجرایی برنامه پویش ملی کنترل فشار خون آغاز می‌شود و تا پایان هفته دوم تیرماه نیز ادامه دارد.


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.