EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

مشارکت شهرداری منطقه 20 در کمپین بسیج ملی کنترل فشار خون
اخبار منطقه 1398/3/22 print

image
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 20 از مشارکت در اجرای کمپین بسیج ملی کنترل فشار خون بالا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ حجت الاسلام والمسلمین شاهین معبودی گفت: با هدف شناسایی افراد مبتلا به فشارخون، کنترل و درمان آن و افزایش آگاهی شهروندان در خصوص فشار خون بالا و علائم آن، بسیج ملی کنترل فشار خون بالا با مشارکت اداره سلامت شهرداری منطقه20 و شبکه بهداشت و درمان شهرری در منطقه 20 اجرا می شود.

معبودی با اشاره به اهمیت این طرح تاکید کرد: هماهنگی لازم توسط اداره سلامت شهرداری منطقه20 با شبکه بهداشت شهرری برای در اختیار قرار دادن ظرفیت خانه های سلامت، میادین میوه و تره بار، ایستگاه های مترو، فروشگاه شهروند و سایر ظرفیت ها جهت استقرار تیم ثابت و سیار صورت گرفته است.

وی افزود: دستگاه های سیار طرح بسیج ملی کنترل فشارخون از 19 خرداد ماه در مترو جوانمرد قصاب، مترو شهرری، فروشگاه شهروند و میدان میوه و تره بار شهید غیبی و تمامی خانه های سلامت مستقر است.

گفتنی است پویش ملی بسیج فشار خون از هفته دوم اردیبهشت‌ماه (همزمان با هفته سلامت) کلید خورد و برنامه‌های مقدماتی این کمپین آغاز شد و از نیمه اول خرداد‌ ماه هم عملیات اجرایی برنامه پویش ملی کنترل فشار خون آغاز می‌شود و تا پایان هفته دوم تیرماه نیز ادامه دارد.


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید

اخبار ویژه