EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

ارتقاء نشاط و شادابی از اولویت های مدیریت شهری منطقه 20 است
اخبار ویژه 1398/2/30 print

image
شهردار منطقه 20 در جشن رمضان گفت: مردم شهرری به واسطه وجود حرم حضرت عبدالعظیم(ع) نشاط معنوی دارند و در عین حال ایجاد روحیه نشاط و شادابی از تکالیف مدیریت شهری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار در جشن رمضان شهرداری منطقه 20 که از ابتدای ماه مبارک رمضان در فرهنگسرای ولاء در حال برگزاری است، با بیان این مطلب افزود: اگرچه مردم ری به واسطه وجود حرم حضرت عبدالعظیم (ع) و تقوا و تعهدشان از سلامت و نشاط معنوی برخوردارند، اما همچنان مدیریت شهری بر اساس تکلیف، در راستای ارتقاء روحیه نشاط و شادابی شهروندان تلاش می کند و ویژه برنامه های متفاوتی را در مناسبتهای مختلف در دستور کار دارد.

افشار افزود: در ماه مبارک رمضان درهای رحمت پروردگار بیش از ماه های دیگر باز است و در تمامی کشورهای اسلامی مسلمانان این ماه را جشن می گیرند و در ری نیز امکان همچون سالهای گذشته با مشارکت سازمان فرهنگی هنری این منطقه میسر شد.

وی اظهار داشت: تلاش ما تحقق شعار «ری شهر ایرانی اسلامی پیشرو» است و در این راستا برنامه ریزی هایی انجام شده که در اسرع وقت به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

شهردار منطقه 20 گفت: امیدواریم مطالبه گری شما شهروندان گرامی را پاسخگو باشیم و روز به روز با جدیت بیشتری گام های موثری برای رفع نیازهای شما برداشته شود.

گفتنی است جشن رمضان با همکاری شهرداری منطقه20، اداره تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری تا پانزدهم ماه مبارک رمضان با هدف غنی سازی فرهنگی و آشنایی بیشتر شهروندان با ویژگی ها و آداب ماه نزول قرآن و ارتقاي روحیه قناعت و ساده زیستی در قالب های متنوع از ساعت 21 در فرهنگسرای ولاء برگزار می شود.

سخنرانی مذهبی، سرود و تواشیح با حضور هنرمندان و همچنین برپايي غرفه های فرهنگی و هنری همچون کافه کتاب،ورزش و تفریح از جمله برنامه های این جشن است و شهردار منطقه 20 از غرفه های فرهنگی هنری این مراسم بازدید کرد.

 

 

 

 

 


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.