EN
Menu

کسب و کار

نمایش خبر - آمار عملکرد

مانور دورمیزی پناه گیری و تخلیه اضطراری به محل امن در مجتمع مسکونی گلستان شهرک علائین ناحیه 6 برگزار شد
بحران 1397/10/3 print

image
با هماهنگی ستاد مدیریت بحران منطقه 20 مانور دور میزی با موضوع پناه گیری و تخلیه ا ضطراری جهت هماهنگی درون و برون سازمانی ادارت شهر در ساختمان شهرداری ناحیه 6 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20 احسان درویشی دبیر و جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران منطقه 20 با بیان اینکه این مانوردور میزی تمرینی است برای فکر کردن به آنچه می خواهیم انجام دهیم و اینکه در شرایط بحرانی چه عکس العملی مناسب بوده و چه اقداماتی را انجام دهیم گفت: با تنظیم سناریوی از پیش تعیین شده در اثر فعال شدن گسل جنوب ری زلزله فرضی به بزرگای 6 در مقیاس ریشتر در سطح شهر ری به وقوع پیوست که باعث خسارات جانی و مالی فراوانی در شهر تهران میگردد. در این مانور سازمانهای شرکت کننده آمادگی خود را برای مقابله با تهدیدات ونقاط آسیب پذیرارزیابی می کنند و خسارت های احتمالی و اقدامات انتظامی، امنیتی، امدادی و درمانی مورد بررسی قرار می گیرد.

درویشی: کاهش آسیب پذیری شهروندان و جامعه، حفاظت از جان و مال شهروندان ، مهارت مقابله با بحران ها را از جمله اهداف برگزاری این مانور عنوان کرد. این گزارش حاکی است مانور عملیاتی با سناریوی از پیش تعیین شده روز چهارشنبه 5 دی ماه با موضوع پناه گیری و تخلیه اضطراری مجتمع مسکونی گلستان شهرک علائین ناحیه 6 برگزار می شود.

 

 


ارسال به دوستان
به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید